شغل مناسبت‌رو پیدا کن!

شغلی که دوست داری‌رو

از لیست مشاغل 

انتخاب کن!

 
M-SH-P1

شغل مدنظرت داخل لیستمون نبود؟

 
رزومتو بفرست؛
ما برات پیداش می‌کنیم!
M-SH-P2

دنبال کار می‌گردی؟ یا دنبال نیرو می‌گردی؟

یکی از تجربه‌های ما بعد هر دوره‌ کارآموزیمون  این بود که داخل هر دوره افراد زیادی جا می‌موندند و فرصت استخدام و مشغول کار شدن از دستشون می‌رفت. مثلا دوره بین‌الملل حدود 400 نفر ثبت‌نامی داشت که دست آخر 12 نفر مجوز ورود به دوره‌رو گرفتند و از اونا هم 10 نفر استخدام شدند. درواقع 390 نفر به دلایلی مثه رزومه نامرتبط، آمادگی نداشتن برای مصاحبه و… این فرصت براشون محیا نشد.

راه‌حل اولی که ما برای این مسئله پیدا کردیم، این بود که افراد بتونند با اصول اولیه‌ی کاریابی و رسیدن به شغل دلخواهشون و هر چیزی که میتونه اونارو به موقعیت ذهنی، توانایی‌ها و مهارت‌هاشون هماهنگ کنه برسند. برای همین مشاورانی که سال‌ها توی این حوزه کار کردند و خودشون تجربه‌های زیادی دارند رو برای راهنمایی و مشاوره همه متقاضیان گرد هم آوردیم. پس اگه فکر می‌کنی که هنوز نمیدونی به چی علاقه داری یا نمیدونی چجوری مهارت‌هات و به کار بگیری، بهتره اول یه سری به مشاوره شغلی ما بزنی!

اما اینجا قراره چیکار کنیم!؟

اینجا ما افرادی که از دوره‌ها جا موندند و افرادی که دنبال کار می‌گردند (یعنی همه دیگه) رزومه‌هاشون رو در اختیار سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف قرار می‌دیم تا ارتباط مستقیم و استخدامی سریع‌تر شکل بگیره. البته ازطرفی شاید شغل موردعلاقه شما داخل لیست مشاغل ما نباشه! باز هم ایرادی نداره و شما میتونین رزومتون‌رو برای ما ارسال کنین. تا زمانی که شغل مدنظر شما متقاضی خواست؛ ما شمارو خبر کنیم!

ازطرفی خیلی از شماها ترمای آخر تحصیلتون و دارین می‌گذرونین و فکر سربازی ذهنتون و مشغول کرده! ما اینجا لیست زیادی از ارگان‌هایی که نیاز به نیروی امریه دارند و آماده کردیم تا بتونین از فرصت امریه و کار کردن بهره‌مند بشین و بتونین برای آینده شغلی خودتون تصمیم بهتری بگیرین!

اگر هم کارفرمای نهاد یا سازمانی هستین که دنبال نیروی متخصص می‌گردین، میتونین درخواست شغلی که نیاز به نیرو دارین و ثبت کنین تا ما رزومه‌های افراد توانمند و مرتبط اون حوزه رو در اختیارتون بزاریم.

وقته سربازیته؟دوس داری به جای سربازی امریه بشی؟

میتونی اینجا هم رزومت و بفرستی و

 از فرصت امریه استفاده کنی

اگه دنبال نیروی توانمند و فعالی

روی ما حساب کن!

شرکتتون با بحران منابع انسانی مواجه شده؟

خیلی از ظرفیتای شغلی شرکت خالیه؟

الان وقته همکاری با کاربنه!